19 лютого 2025 р.

 

"Тризуб – наша гордість, наша слава!" таку назву мала патріотична інформина, яку провели фахівчині для четвертокласників Білоцерківської гімназії слов’янських мов-початкової школи №1(класовод Лариса Черненко).

 Читачі-учні мали змогу більше дізнатися про його історію, значення та роль у сучасному житті з огляду книжкової виставки «Наш герб – тризуб», який для них провела Аня Лініченко.

Справжнім відкриттям для слухачів стало те, що ще князь Володимир Великий карбував Тризуб на своїх монетах, а сьогодні він є на нарукавних знаках Збройних сил України. Сам символ має кілька можливих тлумачень: його пов’язують із зображенням сокола, знаком влади та навіть триєдністю світу.

Інформина відбулася в форматі діалогу під час якого з’ясувалося, що здебільшого користувачі бачать його щодня – на паспортах батьків, гривнях, але не всі знали, що цей символ має давнє коріння ще з часів Київської Русі.

Користувачі долучилися до пізнавального перегляду фільмів про один із головних символів України – тризуб «Цікаві факти про Герб України» та «Легенди про тризуб». Факти з переглянутих фільмів та з голосного читання легенди Ірини Мацко «Золотий тризубець» викликали жваве обговорення.
Особливо захопила дітлахів вікторина "Що ти знаєш про Тризуб?". Вони активно відповідали на запитання, а згодом заповзято розмалювали головний символ України – тризуб, додаючи в розмальовки трішки творчості й душі, бо ж Тризуб – це не просто знак, а символ незалежності, сили та єдності нашого народу.


Завершився захід натхненним співом школяриків пісні Ярослави Хоми (SLAVIA) «Сила роду». Це стало своєрідним освідченням у любові до України!


Гордімося своєю країною, шанобливо ставмося до державної символіки та знання її історії.

Немає коментарів:

Дописати коментар