27 квітня 2023 р.
Чорнобиль – біль минулого, смуток майбутнього
25 квітня 2023 р.
Орфографічна кухня «Хліб від зайчика»
На засіданні клубу «Говорімо українською» панувала гостинно-тепла атмосфера, бо орфографічна кухня «Хліб від зайчика» пригощала учасників найрізноманітнішими орфографічними стравами: прислів’ями, загадками, анаграмами, філвордами, казковими оповіданнями, руханками про хліб та зайчика. Хто з нас в дитинстві не смакував гостинцями від зайчика? Чекали тієї зустрічі з батьками, бо тато неодмінно принесе у своїй сумці гостинчик. Адже кожного дня він чомусь мав змогу зустрітись з зайчиком, який ніс щось у своїй торбинці. Коли той вухань дізнавався в розмові, що тата чекає вдома син чи донька, то без жалю віддавав все, що ніс у своєму мішку.
Гостею на занятті була Тетяна Строкач, яка презентувала вихованцям освітнього центру «Диволенд» збірку «Казкові вечорниці» , зокрема власну казку «Як дбаєш, так і маєш». Дітлахи, затамувавши подих, слухали про Зайчиху-маму, яка напекла пирогів з гарбузами як сонечко кругленьких , ароматних і смачненьких не лише для діточок-зайчаток, а й пригощала ними і Ведмедя, Білку та Сороку, дісталося навіть Кроту!
Разом з пані Тетяною відгадували загадки і з легкістю вправлялися з руханкою « А ми зерно сіяли!» Несподіванкою для малят виявився смачний гостинець від «Зайчихи-Тетяни», який дістався кожному учасникові.
Той зайчик так припав до дитячої душі, що всю любов і вміння вони втілили у розмальовках.
Такі ж милі ті зайчата вийшли!
3 квітня 2023 р.
Патріотична година «Вистояли-переможемо!»
Минає рік, як українським військовим вдалося звільнити всю Київську область від російських загарбників. Пристоличний регіон першим прийняв на себе удар росіян і першим їх вигнав. Це стало можливим завдяки героїчним зусиллям військових захисників і цивільних людей, хто з перших днів війни став на захист нашої держави. Хто допомагав облаштовувати блокпости, доставляв гуманітарну допомогу, випікав хліб в окупації та підтримував інших.
Пан Андрій розпочав свій виступ теж з читання фронтової поезії, яку він писав в невеличких перервах між ворожими обстрілами в 2014-2017 роках, а потім розповідав про своїх побратимів, які безпосередньо брали участь в боях за Київ та область, наголошуючи на тому, що росіяни сподівалися на зустріч з квітами, що українці злякаються. А Київщина не просто їх не чекала, а опиралася всіма силами: мінували дороги, підривали мости, або, коли йшла колона, підбивали один, другий танк, і вся колона зупинялася. На той момент більшість українських збройних сил були на Донбасі й Київ прикривала 72-а окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців та декілька інших підрозділів.

Година спілкування промайнула непомітно, слухачі уважно слухали, а пан Андрій все розповідав і розповідав про згуртованість українського населення, волонтерство, героїзм , професійність і надійність ЗСУ, про допомогу зброєю інших держав . Якщо вистоїть Київ, вистоїть і вся країна. Київ вистояв, чекаємо на Перемогу! Слава Україні!