1 червня 2020 р.

СВІТЛІШАЄ НА СВІТІ,КОЛИ РАДІЮТЬ ДІТИ

Дитинство – це такий чарівний світ, в якому дитина може пограти в ляльки, в машини, в м’яча, і черпати знання читаючи книги. І хоча воно пролітає дуже швидко, все ж дуже цікаве, яскраве і веселе! Це незабутня пора, пора мрій, щирої радості і дорослішання людини.
Пропонуємо добірку книг, які допоможуть насолоджуватися дитинством та зростати кмітливими.
"Лялька. Оповідання про дитинство" - збірка короткої прози сучасних українських письменників. Ці твори -  яскраві та щемкі, ніжні, а часом й болісні. Вони про світ дитинності, коли все бачиться й сприймається так по-особливому.13 різних історій про час і стан, коли лялька - найліпша приятелька, дерева високі-високі, а звичайні речі перетворюються на казкові.
Дорослішати — круто! Але водночас це трішки хвилююче і навіть лячно… Як усе це відбуватиметься? Чого чекати?
 Не хвилюйся! Найкраще, що ти можеш зробити, аби підготуватися до підліткового віку, — це дізнатися, як саме змінюватимуться твої тіло і почуття.
Філ Вілкінсон "Як я дорослішаю. Посібник для хлопців"
Дорослішати - круто! Але водночас це трішки хвилююче і навіть лячно… Як усе це відбуватиметься? Чого чекати?
Не хвилюйся! Найкраще, що ти можеш зробити, аби підготуватися до підліткового віку,  це дізнатися, як саме змінюватимуться твої тіло і почуття.
 Ці книжки -  провідник у мандрівку дорослішання. У них просто й зрозуміло пояснюється, як влаштований твій організм і які зміни чекають на нього в найближчі кілька років. 
  Аніта Найк " Як  я дорослішаюю.Посібник для дівчат"
 Посібник Інни Романової з освоєння захопливої гри «Шахи». Упродовж багатьох століть у різних країнах люди грають у цю гру. Спочатку вона використовувалась тільки для приємного проведення часу. Але згодом з’ясувалося, що шахи є також справжнім тренажером для розуму: вони розвивають пам’ять, увагу, логічне мислення, кмітливість. Інтерес до гри значно виріс у минулому сторіччі, коли почали проводити матчі на першість світу з шахів. Відтоді в різних країнах світу щорічно проводиться велика кількість шахових змагань. На сьогодні твої однолітки в Іспанії, Китаї, Німеччині, Росії, США, Туреччині та інших країнах вивчають у школах гру «Шахи». За допомогою виконання нескладних вправ, викладених у книзі, ти не тільки зможеш опанувати правила цієї стародавньої гри, але й розвинеш свої інтелектуальні здібності. Будь наполегливим, і ти зможеш повести свої війська в бій на шахівниці. Успіхів і перемог!
Людмила Волок "Пригоди Лапунчика та Хрюндика"
Що можуть утнути допитливі й вигадливі малі бешкетники, як ви гадаєте? Правильно, що завгодно! Навіть якщо ці малюки пухнасті й трохи боязкі, вони раз у раз потрапляють у таку халепу, що їхні батьки спочатку хапаються за серце, а вже тоді кидаються на допомогу своїм любим діточкам. Тож запрошуємо вас до пригод разом із невгамовними друзями Лапунчиком і Хрюндиком!
Кетрін Патерсон "Неперевершена Гіллі Гопкінз"
У свої одинадцять Ґіллі, по суті, нічийна дитина. Якби ж вона могла знайти свою красуню матір Кортні й жити з нею, а не в цій огидній прийомній родині, куди її щойно привезли! 
Як можна сподіватися на те, що вона, неперевершена Ґіллі Гопкінз, відома своєю некерованістю і кмітливістю, терпітиме Меймі Троттер, товсту малограмотну вдову, яка тепер є її опікункою?
Безстрашна Ґіллі з хижою посмішкою будує плани проти нових родичів та й усіх, хто хоч спробує з нею подружитися. І поки вона намагається впоратися з непереборним прагненням зустрітися з матір’ю і страхом назавжди залишитися прийомною дитиною, мимохіть прив’язує до себе читача. 
Книжка «Сковорода від А до Я» леоніда Ушкалова  продовжує серію абеток-енциклопедій для родинного читання і розповідає про великого мрійника, мандрівного філософа та педагога. Григорій Сковорода зрікся світу й кар’єрного росту, хоча й мав високі досягнення та блискучу освіту. Замість родинного затишку обрав постійні мандри й самотність – та при цьому вважав себе неймовірно щасливою людиною. Якими ж були основні засади його філософії? Як йому вдавалося дотримуватися принципу «золотої середини»? Як навчав і які оцінки ставив своїм вихованцям? Про все це – у новій абетці, текст до якої написав літературознавець та знавець давніх текстів Леонід Ушкалов, який багато років присвятив дослідженню життя і творчості Григорія Сковороди. Читайте з насолодою!





Немає коментарів:

Дописати коментар